One Stop Shop – Rozliczamy sprzedaż wysyłkową przez OSS. Dowiedz się więcej!

PORTAL EUROFISCALIS

Pracuj z nami w całej Europie!

Eurofiscalis: gwarantowany uśmiech każdego ranka

Wierzymy, że szczęśliwi i zaangażowani pracownicy są kluczem do naszego sukcesu. Dlatego przyjęliśmy kulturę opartą na zaufaniu, autonomii, życzliwości, wzajemnej pomocy i przejrzystości. Te aspekty pozwalają nam rozwijać się i dawać z siebie wszystko. Zachęcamy również do otwartej komunikacji i współpracy , co pozwala nam podejmować bardziej świadome decyzje i skuteczniej rozwiązywać problemy. Jesteśmy dumni z naszego środowiska pracy i  zdeterminowani, aby nadal je ulepszać, aby zapewnić nam długoterminowy sukces.

Zadowoleni pracownicy są naszą największą siłą!

Atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Stawiamy na rozwój zawodowy i satysfakcję pracowników

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Wsparcie VAT Rockstar

Możesz liczyć na wsparcie naszych VAT Rockstar, którzy od ponad 10 lat związani są z podatkami międzynarodowymi. Mają je w małym paluszku! Swoją wiedzę umieją przekazać jasno i klarownie nawet osobom spoza branży

szkolenia i kursy Eurofiscalis
Budżet na szkolenia i kursy

Chcesz uczyć się języka? A może chcesz rozwijać się w konkretnej dziedzinie podatkowej, która Cię fascynuje? Żaden problem! Nasi pracownicy  korzystają z kursów i są naszą dumą, bo się rozwijają!

międzynarodowy zespol Eurofiscalis
Międzynarodowy rozwój

Tym, co kochają nasi pracownicy to codzienny kontakt z naszymi współpracownikami obecnymi w całej UE, Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Cieszą się, że mają kontakt z inną kulturą, szlifują język i dążą do wspólnego dobra.

Ubezpieczenie i opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch! Bardzo zależy nam, aby nasi pracownicy o siebie dbali, dlatego korzystają z pakietu medycznego oraz ubezpieczenia. Ich zdrowie jest dla nas najważniejsze!

atmosfera pracy eurofiscalis
No a co z atmosferą?

Zdanie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne w podejmowaniu kluczowych decyzji. Partycypują w omawianiu problemów naszych klientów, dzięki czemu poszerzają swoją wiedzę.

I to nie wszystko...

Wygodne biura i brak problemu z parkowaniem

praca Eurofiscalis Polska

Regularnie odwiedzamy wspólnie lokalne restauracje

integracje w eurofiscalis
Praca w Eurofiscalis

Osobny pokój na chwilę relaksu przy kawie i wspólnych rozmowach

integracja Eurofiscalis

Międzynarodowe integracje i spotkania wszystkich współpracowników

A co Eurofiskaliści myślą o pracy u nas?

Kaja Witwicka Eurofiscalis

Kaja Witwicka

Firma która stawia na rozwój Eurofiscalis jest firmą, w której panuje niesamowita atmosfera, zespół jest bardzo wspierający i dynamiczny, a praca różnorodna. Przede wszystkim pracując w Eurofiscalis mam możliwość codziennie rozwijać swoje kompetencje oraz języki obce – i to w tych obszarach które są dla mnie najbardziej interesujące. Regularne wyjścia integracyjne i wyjazdy zagraniczne umacniają nasz zespół i motywują do dalszej pracy.

Patrycja Czepiel

W otoczeniu życzliwych osób podatki stają się łatwe i proste    W Eurofiscalis najbardziej cenię partnerską atmosferę, a także wsparcie i zrozumienie na linii „pracownik-szef”. Otaczają mnie naprawdę wspaniali ludzie, co ma dla mnie duże znaczenie. Bardzo podoba mi się, że mam codzienną możliwość pracy w obcych językach. Moja praca została doceniona awansem na wyższe stanowiska, dzięki czemu mam świadomość, że cały czas się rozwijam. Wiem, że pracuję w dobrym miejscu.

Oferty pracy Eurofiscalis

Specjalista ds. podatków z językiem niemieckim, francuskim lub angielskim

Szczegółowe informacje o stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: pełen etat  - 4000-8000 netto zł

Miejsce pracy: Porcelanowa 60, 40-246 Katowice

Opis stanowiska pracy

Eurofiscalis Polska, firma będąca częścią międzynarodowej grupy partnerskiej Eurofiscalis poszukuje do swojego biura w Katowicach osoby na stanowisko: Specjalista ds. podatków z językiem niemieckim, francuskim lub angielskim.

Zaaplikuj do nas, jeśli:

- Posiadasz doświadczenie w obszarze podatków i/lub księgowości

- Posiadasz doświadczenie w składaniu deklaracji VAT/JPK w Polsce lub za granicą

- Posiadasz wiedzę na temat podatków międzynarodowych, szczególnie w zakresie dyrektywy UE dotyczącej podatku VAT

- Znasz komunikatywnie niemiecki (lub francuski)

- Jakość obsługi i realizację postawionych celów traktujesz jako priorytet

- Masz wysoko rozwinięte cechy analityczne

- Systematyczność i organizacja pracy własnej jest dla Ciebie kluczowa

- Chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę

- Bardzo mile widziana znajomość procedury One Stop Shop (OSS)

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  1. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami
  2. Przygotowywanie deklaracji VAT
  3. Weryfikacja dokumentów od klientów
  4. Przekazywanie danych do zapłaty klientom
  5. Współpraca z naszymi zagranicznymi biurami w zakresie składania deklaracji
  6. Wystawianie faktur i ich wysyłka do klienta
  7. Tłumaczenie dokumentów

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę na pełen etat
  2. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  3. Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  4. Szkolenia językowe
  5. Premie wakacyjne oraz świąteczne
  7. Ubezpieczenie z opieką zdrowotną
  8. Pracę w młodym, ambitnym zespole

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV na adres: kontakt-pl@www.eurofiscalis.com. W tytule wiadomości podaj nazwę stanowiska, o które się ubiegasz.

Zapraszamy!

Specjalista ds. marketingu z językiem włoskim

Rodzaj zatrudnienia: Praca w niepełnym wymiarze godzin; Elastyczne warunki współpracy; rodzaj umowy i ilość godzin do ustalenia; 2000 – 2400 PLN netto

Miejsce pracy: praca zdalna / w trybie home office

Eurofiscalis Polska, firma będąca częścią międzynarodowej grupy partnerskiej Eurofiscalis poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu z językiem włoskim

- Znasz bardzo dobrze język włoski i komunikatywnie język angielski lub francuski

- Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych social media w języku włoskim

- Posiadasz doświadczenie w obszarze SEO/SEM

- Potrafisz wykonywać tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język włoski

- Jesteś osobą pełną pomysłów

- Chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, a przy tym pracować w gronie młodych i ambitnych osób

  1. Współpraca z naszym włoskim oddziałem w obszarze marketingu
  2. Tłumaczenie tekstów języka polskiego na język włoski
  3. Tworzenie treści (tekstów, grafik) w języku włoskim
  4. Publikowanie postów w social mediach w języku włoskim
  5. Publikowanie treści na naszej stronie internetowej – systematyczne poszerzanie treści na stronach oraz prowadzenie firmowego bloga w języku włoskim.

Oferujemy:

  1. Elastyczne warunki współpracy – rodzaj umowy do ustalenia bezpośrednio z szefem włoskiego oddziału Eurofiscalis
  3. Wsparcie mentora w języku włoskim
  4. Pracę w młodym, ambitnym zespole

Zapraszamy!